18 Ağustos 2017, 09.00

Bir anda sizi piyasaların efendisi yapacak arkadaşlar...😎

1. Altı, yedi basamaklı sayıları bile aklından çarpabilen mahallenin matematik dehası.

Umarım mahalledeki arkadaşları tarafından yine "L...

>
29 Mayıs 2017, 09.00

İtiraf edelim ki hepimiz bir an önce emekli olup o hayalini kurduğumuz emeklilik döneminde rahat etmenin peşindeyiz. Bunun için de bu zamana kadar duyduğumuz en mükemmel şey tabii ki bireysel emeklilik. Peki hiç merak ettiniz mi BES’i olanlar neden bu kadar mutlular?

1. Çünkü onlar bugünden birikim yapıyor ve bu sayede onları rahat ve mutlu bi...

>

16 Mayıs 2017, 09.00

1. Varyemez Amca'nın içinde yüzdüğü altın dolu havuz kadar olmasa da artık küçükken çizgi filmlerde gördüğünüz kadar altınınız var, bunun ne kadar büyük bir güç olduğunu unutmayın.
(Hırsızlar 20 km'den kokusunu alabildiği için evde tutmak yanlıştır, onu hemen bozdurup borçları kapatmak ayrı bir yanlıştır. Peki ne yapılacak? Tabi ki altın hesabı ...

>

27 Mart 2017, 09.00

Yatırım yapmak denildiğinde istisnasız herkesin aklından ev almak geçer. Peki yok mudur bu güzel yatırım aracının incelikleri; tabii ki var: işte eve yatırım yapmadan önce dikkat etmeniz gerekenler

1. Evi bir projeden alacaksanız öncelikle arsa ve projeyle ilgili tüm detayları öğrenip projenin ruhsata uygun ilerlediğinden emin olun.

<...

>

02 Mart 2017, 09.00

Her günümüz, hatta her saatimiz onu düşünerek, onu harcayarak, onu biriktirmeye çalışarak geçiyor. Peki hayatımızın neredeyse tümü olmuş "para" hakkında ne kadar şey biliyoruz?

1.Onun hakkında hepimizin bildiği ilk şey; 7. yüzyılda Lidyalılar tarafından bulunmuş olması

>

17 Şubat 2017, 16.30

Öyle bir çağdayız ki, herkesin her konuda bilirkişi olması kaçınılamaz. Ama bazıları var ki, uzmanlık alanlarıyla hayatımıza renk katıyorlar.

İşte neredeyse her gün yatırımla ilgili klişe timleri tarafından yurdumuzun bir yerlerinde tekrarlanan 11 Türk sözü: 

1. İddaa sonuçlarından at yarışında bu ayakta galip gelene, bu haftaki...

>

15 Aralık 2016, 09.10

Türk insanı misafirperver olduğu kadar akıl vermesiyle de ünlüdür. Bu akılların bir çoğu da genellikle yatırım yapmak ya da para kazanmakla ilgili olur.

İşte neredeyse her gün yatırımla ilgili klişe timleri tarafından yurdumuzun bir yerlerinde tekrarlanan 11 Türk sözü: 

1. Sen benim lafımı dinle bak, altın yürüyüp gitcek, kenarda köşede...

>

13 Aralık 2016, 09.00

Nakit lazım, ama paranın nereden geleceğini bir türlü bulamıyor musunuz? O zaman sizin de tıpkı milyonlarca insan gibi aklınıza gelen ilk yolu yine size anlatıyoruz; patrondan zam istemek.

1. Patronla yapılacak zam konuşmanın çalışmaları 1 hafta önceden yapılmaya başlanır.

>